Ara

Çin Astrolojisi ile Kişisel Gelişim ve Farkındalık Yaratın


“Kaderin Dört Sütunu” olarak adlandırılan bu kadim Uzakdoğu bilgisi ile hayat hakkında derin bir öngörü ve anlayış geliştirdiğinizde, her şeyi farklı bir açıdan görmeye başladığınızda, hayat yolculuğunuz bambaşka bir anlam kazanacak. Etrafınızda ve sizde olan bitenlerde bir neden ve model fark ettiğinizde artık ya olana dair teslimiyet duygusu geliştirecek, olanla mutlu ve huzurlu olacaksınız ya da kendi lehinize kararlar alma iradesi ve inisiyatifi geliştireceksiniz.

Kader var mıdır? Evet.

Biraz hayat tecrübesi olan herkes “kader” ve şans” faktörlerinden bahsedebilir ve bunların hayatımızın belirli dönemlerinde önemli rol oynadıklarını fark edebilir. Fakat çoğunluk bu duruma bir gizem olarak bakar. Anlaşılabilir, mantıksal bir kalıba bağlı olduğunu anlamaz. Bu eski sır, bize hayatımızda olan bitene bilimsel bir model ile bakmamızı ve hayatımızın akışını kendi lehimize ve yararımıza yönetmemize vesile olur. Hayatımızda ve dünyada olup bitene mantıksal cevaplar verir. Bu olayları yaratan nedenleri anladığımızda olası problemlere daha iyi çözümler üretebilir, daha iyi kararlar alabiliriz. Ve birbirimizi daha iyi anlar ve bu anlayış içinde tüm yaratılmışlara derin bir şefkat duygusu beslemeye başlarız. Bu da tartışmaların, kavgaların, anlaşmazlıkların üstesinden daha kolay gelmemizi ve daha iyi ilişkiler kurmamızı sağlar. Böylece dünyaya barış ve ahenk egemen olur.

Her birimiz doğumumuzla birlikte çok önemli bir hazine ile geliriz; doğum tarihimiz. Doğduğumuz Yıl, Ay, Gün ve Saat bizim bireysel kader bilgi bankamızdır. Bu bilgi bankasında ikili ilişkilerimiz, kariyer, çocuk, evlilik, para, sağlık potansiyellerimiz kodludur. Ve her birimizin farklı bir yaşta başlayan 10'ar yıllık şans dönemlerini yani hayat yolumuzu görebiliriz. Bu hava durumunu öğrenip ona göre tedbirli dışarı çıkmaya benzer. Eğer yağmurluysa bir şemsiye veya yağmurluk alırsınız. Hazırlıksız yakalanıp ıslanarak kötü şanslı olduğunuzu söylemezsiniz.

Hayat, kendini tanıma yolculuğudur !

Hangimiz gerçekten ama gerçekten kendimizi tanıyoruz ? Ya eğer kendimize bile itiraf edemediğimiz ve kabul edemediğimiz özelliklerimiz bizim onları kabul etmemizi bekliyorsa, potansiyellerimiz su yüzüne çıkmayı arzuluyorsa ? Kaderin Dört Sütunu size sizi anlatacak, şans ve kader dönemlerinizi bilmenizi sağlayacak. Böylece ya teslimiyet yolculuğunda hayata ve olana huzurla akacak ya da matriksten çıkma iradesi göstereceksiniz.

Tek yapmanız gereken doğum tarihinizi bilmek ve randevu için mesaj atmak.

ahsenkucukcalik@gmail.com

#çinastrolojisi #astroloji #kaderindörtsütunu #bazi #kişiselgelişim

51 görüntüleme0 yorum

Abone listemize katılın