Dünyada isim yapmış sanatçılarla ve sanatçının kendisi ile sanatseverleri sanatın ortak dilinde buluşturarak tarafların içsel zenginliklerine ve yeteneklerine değer katmak üzere kısa dönemli atölye çalışmalarına her seviyeden sanatçı ve sanatsever davetlidir.  

                     2018

Omar ORTIZ Atölyesi - 10-12 Ekim 2018 - The Marmara Pera Hotel - ISTANBUL

Instagramda 500.000'i aşkın takipçisi bulunan ressam Omar Ortiz 1977 Meksika doğumludur. Tarzı minimalist-hiperrealism olarak adlandırılabilir. Eserleri Londra, Hollanda, Yunanistan, Taiwan gibi birçok ülkede prestijli sanat galerilerinde sergilenmiştir. İnsan figürünün ön plana çıktığı resimlerinde özellikle kumaş kullanımı ve arka plan çok önemli yer tutmaktadır. 

https://www.omarortiz.com.mx/en/

 

Sanatçı, atölye çalışmasında öncelikle resimlerinde kullandığı 10 temel 'ten renginin' yapımını öğretti. Bu renkleri elde etmeyi öğrendikten sonra, farklı ülkelerden sanatın ortak dili ile buluşan katılımcılar The Marmara Pera Hotel’in konforlu ortamında ve lezzetli ikramları eşliğinde  Ortiz'ın gerçekçi boyama tekniğini izleyip denediler. Değerli bilgiler, yeni dostluklar ve unutulmayacak anılarla ülkelerine ve şehirlerine döndüler.

 

GELECEK ETKİNLİKLER

Sağlığımız ve sağlığınız için evdeyiz. Sağlıklı günlerde yeniden buluşmak dileği ile. Etkinliklerimizden haberdar olmak için aşağıdaki abonelik formunu doldurunuz, Sizi güzel günlerde habersiz bırakmayalım.

Sitemize Abone Olun
  • Facebook - Beyaz Çember
  • Instagram - Beyaz Çember
  • LinkedIn - Beyaz Çember
  • YouTube - Beyaz Çember
  • Pinterest - Beyaz Çember

AHSEN KÜÇÜKÇALIK

Ressam /Sanatçı / Yaratıcı Girişimci

2020 - Tüm Hakları Saklıdır