HAYAT AMACINA ULAŞMAYA HAZIR MISIN ?

Hayatında nedenini bulamadığın durumlar mı var ?

Hayat amacın ve bu dünyaya öğrenmeye geldiğin dersin ne bilmek ister misin ?

İlişkilerini daha mutluluk verici bir noktaya taşımaya hazır mısın?

Gizli kalmış potansiyelini görmenin ve ortaya çıkarmanın zamanı geldi mi ?

Her birimiz doğumumuzla birlikte çok önemli bir hazine ile geliriz; doğum tarihimiz. Doğduğumuz Yıl, Ay, Gün ve Saat bizim bireysel kader bilgi bankamızdır. Bu bilgi bankasında ikili ilişkilerimiz, kariyer, çocuk, evlilik, para, sağlık potansiyellerimiz ve hayat yolumuz kodludur. 

 

“Kaderin Dört Sütunu” olarak adlandırılan bu kadim Uzakdoğu bilgisi ve Numeroloji temelinde oluşturulan bireysel danışmanlık ile hayat hakkında derin bir öngörü ve anlayış geliştirdiğinizde, her şeyi farklı bir açıdan görmeye başladığınızda, hayat yolculuğunuz bambaşka bir anlam kazanacak. Etrafınızda ve sizde olan bitenlerde bir neden ve model fark ettiğinizde artık ya olana dair teslimiyet duygusu geliştirecek, olanla mutlu ve huzurlu olacaksınız ya da kendi lehinize kararlar alma iradesi ve inisiyatifi geliştireceksiniz.

 

Biraz hayat  tecrübesi  olan  herkes “kader” ve şans” faktörlerinden  bahsedebilir  ve bunların hayatımızın belirli dönemlerinde önemli rol  oynadıklarını  fark  edebilir.  Fakat  çoğunluk bu duruma bir gizem olarak bakar. Anlaşılabilir, mantıksal  bir  kalıba bağlı  olduğunu anlamaz. Bu eski sır, bize hayatımızda olan bitene bilimsel bir model  ile bakmamızı ve hayatımızın akışını kendi lehimize ve yararımıza yönetmemize vesile olur. . Hayatımızda ve dünyada olup bitene mantıksal cevaplar verir. Bu olayları yaratan nedenleri anladığımızda olası problemlere daha iyi çözümler üretebilir, daha iyi  kararlar  alabiliriz. Böylece birbirimizi daha iyi  anlar  ve bu  anlayış içinde tüm yaratılmışlara derin bir şefkat  duygusu  beslemeye  başlarız. Bu  da tartışmaların, kavgaların, anlaşmazlıkların üstesinden daha  kolay  gelmemizi ve  daha iyi ilişkiler kurmamızı  sağlar. Bu hava durumunu öğrenip ona göre tedbirli dışarı çıkmaya benzer. Eğer yağmurluysa bir şemsiye veya yağmurluk alırsınız. Hazırlıksız yakalanıp ıslanarak kötü şanslı olduğunuzu söylemezsiniz. 

 

Hayat, kendini tanıma yolculuğudur !

Ya eğer kendimize bile itiraf edemediğimiz ve kabul edemediğimiz özelliklerimiz bizim onları kabul etmemizi bekliyorsa, potansiyellerimiz su yüzüne çıkmayı arzuluyorsa ? Oku "Yansımalar" 

Sen de artık hayatında cevabını veremediğin sorulara yanıt arıyorsan ve kaderinle yüzleşmeye ve onunla birlikte işbirliğine hazırsan sana yardımcı olmam için bir randevu al.